magazynapetyt.pl

Strona poświęcona tematyce zdrowia i sportu.

Lifestyle

Słodycze na walentynki

Słodycze na walentynki

Drobny upominek w postaci ulubionych czekoladek to zawsze trafiony pomysł. Jest to idealne rozwiązanie na przykład z okazji dnia dziecka, dnia kobiet, walentynek, imienin czy też mikołajek.

Czekoladowe telegramy


Alternatywą dla popularnych bombonierek mogą być personalizowane telegramy, czekolady w niepowtarzalnych kształtach bądź mini torciki.
Dedykowane telegramy można zamówić w wielu popularnych sklepach internetowych. Sporo firm produkuje telegramy na indywidualne zamówienie klientów. Do produkcji używana jest między innymi wysokiej jakości czekolada mleczna, gorzka oraz biała. Czekolada nie zawiera sztucznych barwników, aromatów oraz konserwantów. Szczegółowy skład oraz możliwe alergeny najczęściej zostają wyszczególnione z tyłu opakowania. Najpopularniejsze dodatki to zazwyczaj orzechy, migdały, rodzynki, suszona żurawina, wiórka kokosowe, herbatniki oraz liofilizowane wiśnie.
Gotowy produkt można wysłać także bezpośrednio na adres obdarowanego. W takiej sytuacji słodki upominek zostaje dodatkowo zapakowany w dekoracyjne pudełko a do środka nie będzie dodany dowód zakupu. Personalizowane słodycze na walentynki z pewnością zachwycą zarówno kobietę jak i mężczyznę. Dobrym pomysłem może być słodki bukiet bądź pudełko z miniaturkami popularnych czekolad.
Czekolady wykonane na zamówienie to również idealny dodatek do prezentu z okazji pierwszej komunii, osiemnastych urodzin bądź rocznicy ślubu.

Zaprojektuj własne słodycze

Wiele sklepów umożliwia samodzielne zaprojektowanie swojej czekolady. W tym celu wystarczy wejść w specjalną zakładkę na stronie internetowej i gotowy projekt przesłać do biura obsługi sklepu. Do wyboru są różne kolory masy, dodatki w postaci owoców bądź bakalii oraz niepowtarzalne dekoracje z masy cukrowej.
Składając zamówienie w sklepie internetowym czas jego realizacji wynosi kilka dni roboczych. W okresie świątecznym może on jednak ulec znacznemu wydłużeniu, dlatego dobrze jest złożyć zamówienie kilka dni szybciej. Za konkretny produkt należy zapłacić najczęściej od kilkudziesięciu do nawet ponad stu złotych.
Każda produkt jest wykonywany z największą dokładnością i z zachowaniem wszelkich zasad higieny. Figurki niekiedy są lepione ręcznie.
Przed przystąpieniem do produkcji klient otrzymuje wizualizację projektu, którą musi zaakceptować. W razie potrzeby można w nim zaprowadzić również drobne zmiany.
Wyroby cukiernicze mają oczywiście określoną datę ważności. Najczęściej jest to kilka miesięcy. Warto jednak pamiętać aby czekolady przechowywać w odpowiednich warunkach, z dala od wysokich temperatur i wilgoci.

Udostępnij